O firmie

Witamy na stronie internetowej Biura AS Nieruchomości .

W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu obrotu nieruchomościami zapewniamy kompleksową obsługę transakcji sprzedaży, kupna, wynajmu  i najmu nieruchomości.

Nasze usługi  oferujemy  bazując  na  licencji zawodowej  pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 1126,  posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Jesteśmy członkiem  Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON  i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. 


Oferta biura dotyczy :

  • usługi  pośrednictwa w sprzedaży (lub  wynajmie) nieruchomości, która obejmuje:  szeroko pojętą reklamę,   prezentację nieruchomości potencjalnym nabywcom,  zbadanie stanu prawnego nieruchomości na podstawie  stosownych dokumentów , przygotowanie projektów umów przedwstępnych sprzedaży (lub  umów najmu), negocjacje z kontrahentami,  doradztwo z zakresu prawa nieruchomości
  • usługi  pośrednictwa w kupnie (lub najmie) nieruchomości, która obejmuje:  wyszukanie i prezentację ofert odpowiadających zapotrzebowaniom  klienta, analizę stanu prawnego nabywanej nieruchomości, negocjacje z kontrahentami,  doradztwo w zakresie zabezpieczenia interesów klienta w zawieranych umowach,  przygotowanie projektów umów przedwstępnych (lub najmu),  pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomościZajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami:

  • mieszkalnymi (mieszkania, domy, działki budowlane)
  • komercyjnymi (lokale biurowe, handlowe, usługowe, działki pod zabudowę )
  • przemysłowymi (hale, magazyny)
  • innymi, typu:  rezydencje, pensjonaty, działki rolne


Rzetelność,  elastyczność i  indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów to podstawowa dewiza firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie,  setki  zrealizowanych  z sukcesem transakcji  a  przede wszystkim liczne grono  zadowolonych  Klientów  są naszą najlepszą wizytówką.

Będzie nam  miło gościć  Państwa  w naszym biurze. ZAPRASZAMY !

 

Notatnik